6 teenagerů, kteří zemřeli při imitaci kousků „Jackass“

6-feature-car-accident_000012631089_Small

Říká se, že imitace je nejupřímnější formou lichocení, ale lichotky bohužel neodráží inteligenci. Následující lidé na to přišli nepříjemným způsobem. Většina z nás asi slyšela o šíleném pořadu Jackass, ve kterém působil Johnny Knoxville a je kamarádi. Ačkoli vždy doporučovali, aby jejich činy diváci nikdy nenapodobovali, tak ne všichni se vždy řídili jejich heslem. 

Drogy, alkohol a neprůstřelna vesta 

V červenci 30. letý Mark Ramiro a jeho o 15 let mladší kamarád Darnell Mitchell, byli na těžkém nočním flámu, který zahrnoval alkohol a drogy. Pokud se rozhodnete smíchat tyto dvě látky, tak ne vždy to dobře dopadne. Oba kamarádi se začali navzájem dobírat a došlo to tak daleko, že Mitchell vybídl Ramira, aby ho střelil.

Jelikož Ramiro souhlasil a oba se už viděli v září reflektorů jako pokračovatelé Jackass, tak Mitchel vzal na sebe neprůstřelnou vestu a šlo se na věc. Nicméně Ramiro ho dvakrát dobře netrefil a Mitchell byl převezn do nemocnice s průstřelem hrudníku, ve které nakonec svému zranění podléhl.

Dodávka a hořící křeslo 

9-pálení-chair_000007744894_Small

V listopadu  2002 se 18. letý Adam Porty a jeho tři přátelé rozhodli vytvořit svůj vlastní husarský kousek a natočit ho. Takže všichni čtyři nastoupili do dodávky a jeli na pole. Tam tito studenti vytáhli z auta starou židli a zapálili ji. Jo a abychom nezapomněli, ti kluci si mysleli, že nejlepší nápad je to zapálit na střeše dodávky. Vše točil Porty, ale najednou ztratil rovnováhu a spadl ze střechy dodávky. V nemocnici později zemřel na zranění těžké zranění hlavy.

Mumie 

7-mummy_000021758946_Small

V roce 2004 v Norsku 18. letý švedský student a jeho dva kamarádi se rozhodli, že zatočí s nudou a půjdou si hrát na ulici. Jelikož hraní na ulici postrádá originalitu a kreativitu, tak mladý muž se rozhodl, že si veme na sebe kostým mumie. Pak tato „mumie“ požádala své kamarády, aby natočili jeho kousky. Student se rozhodl, že vběhne rovnou doprostřed ulice a zastaví tak projiždějící auta. Jednomu řidiči se podařilo této mumii na poslední chvíli vyhnout, ale druhému to se to již nepodařilo a studenta přejel. Mumie byla na místě mrtvá.

Železniční koleje 

4-železnice-tracks_000063266313_Small

V prosinci 2002 se 13. letý Aaron Brown a jeho pět kamarádů rozhodlo, že napodobí jeden kousek, který viděli v televizi. Rozhodli se projet přes železnici v dodávce ve 100 km/h. Co se následně stalo? Při třetímt takovém přejezdu řidič ztratil kontrolu nad vozidlem a narazil do zaparkováného vozidla. Všichni to přežili bohužel až na Browna.

Auto surfing 

3-guy-in-shopping-cart_000026041466_Small

V březnu 2008 18. letý Cameron Bieberle se rozhodl se svým kamarádem, že se projede po parkovišti na vozíku. Jeho kamrád řídil auto, zatímco Bieberle si sedl do vozíku a chytl se zadní kapoty auta. A tak si jezdili do doby, kdy jeho kamarád najel do díry a to vymrštilo vozík Bieberleho do vzduchu. Cameron zemřel na těžké poranění hlavy.

Jedna, dva, tři – skoč 

2-car-nehoda-nereaguje-teen_000029107562_Small

V září 2005 18. letý Adam E. Page a jeho kamarád se rozhodli, že napodobí jeden kousek Jackassu. O co se mělo jednat? Pagův kamarád řídil svoje vozidlo, zatímco po jeho boku jel jeho další známý. Oba jeli rychlosti 30 km/h a Pagův úkol by skočit z jednoho auta do druhého? Nicméně mu skok moc nevyšel a tvrdě dopadl na povrch. Zemřel na těžké poranění hlavy.

Zdroj: http://listverse.com/2016/05/04/10-moronic-teens-who-were-killed-mimicking-jackass/

Sdílejte tento článek!